ДТЕК за 11 місяців рекордно збільшив видобуток газового вугілля

У січні-листопаді 2018 року шахтарі "ДТЕК Енерго" видобули 22,043 млн тонн вугілля, що на 1 млн 136 тис. тонн (5,4%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомляє прес-служба підприємства, вугілля поповнило склади ТЕС і забезпечить їх стабільну роботу і виробництво електроенергії для підприємств і українців. Зазначається, що компанія тримає курс на розвиток українського вуглевидобування і зниження залежності від імпортного вугілля.

З початку 2018 року вугледобувні підприємства України видобули 30,5 млн тонн вугілля. З них 22 млн тонн добули шахтарі ДТЕК. Так, підприємства "ДТЕК Павлоградвугілля", не зменшуючи темпів минулого року, поповнили енергетичні запаси країни на 18,320 млн тонн. На шахтах "ДТЕК Добропіллявугілля" у порівнянні з минулим роком збільшили видобуток на 44% і загалом за січень-листопад видали на-гора 3,714 млн тонн вугілля.
 
"Українське вугілля — гарант стабільного енергопостачання. Наші підприємства щороку нарощують вуглевидобуток. Домогтися зростання без інвестицій було б неможливо. За останні 5 років ДТЕК інвестував у видобуток марки Г 16,8 млрд грн. Завдяки цьому ми зараз можемо говорити про повне забезпечення газовим вугіллям ТЕС компанії", — пояснив директор з видобутку вугілля "ДТЕК Енерго" Михайло Барабаш.
 
Загалом за рік "ДТЕК Енерго" планує видобути 24,2 млн тонн вугілля, що на 1,1 млн тонн більше, ніж у минулому році. Для цього компанія інвестує у 2018 році 4,3 млрд грн у розвиток вугледобувних підприємств.
 
 
07 грудня 2018
Обозреватєль