Держгеонадра опрацьовують концепцію реформування Державного геологічного контролю,- Опімах

Держгеонадра опрацьовують концепцію реформування Державного геологічного контролю. Як зазначив керівник Держгеонадр, очікується, що результатом цієї роботи стане пробудження "сплячих" ліцензій та полегшення процесу входження бізнесу у видобувну галузь. 
 
Крім того Регулятор розпочав низку реформ щодо запровадження легкого, конкурентного та прозорого доступу до надр. "У цьому питанні ми сконцентрувалися на модернізації законодавства та забезпеченні неупередженого контролю виконання взятих надрокористувачем зобов‘язань, - каже Роман Опімах. - Зокрема, працюємо над оновленням технічних нормативів та розробкою змін до постанов, що регулюють відносини у сфері надрокористування - постанова 827, проєкти законів 2807, 2821 і, звичайно, Кодекс про надра, у розробці якого фахівці Служби беруть активну участь".
 
Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) допускає передачу на приватизацію кількох підприємств, які перебувають у підпорядкуванні відомства.
 
У підпорядкуванні Держгеонадр перебуває 21 підприємство, і багато з них мають негативні фінансові показники. Не виключено, що деякі з них можна буде побачити в списку на приватизацію", - сказав на прес-конференції голова Держгеонадр Роман Опімах. При цьому він не уточнив, які саме підприємства можуть бути виставлені на приватизацію, але зазначив, що це відбудеться вже в найближчому майбутньому.