Державна служба геології та надр України, оголошує про проведення ІІІ аукціону 2014 року з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

 

 
Організатор аукціону – Державна служба геології та надр України, оголошує про проведення ІІІ аукціону 2014 року з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. На аукціон виставляються спеціальні дозволи на користування надрами відповідно до переліку:
 
Перелік ділянок надр, спеціальні дозволи на користування якими виставляються на ІІІ аукціон 2014 року
 
До участі в аукціоні допускаються особи за рішенням аукціонного комітету, які відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 594, подали заявку та виконали всі умови щодо участі в аукціоні. Подання претендентом заявки на участь в аукціоні свідчить про його згоду з умовами проведення аукціону. Особливі умови користування надрами встановлюються відповідно до чинного законодавства.
 
Претендент повинен на підставі виставлених організатором аукціону рахунків сплатити гарантійний внесок (платіж у розмірі 20 (двадцять) відсотків початкової ціни дозволу) та вартість пакета аукціонної документації (розміри платежів наведено у переліку ділянок надр, які пропонуються до аукціону).
 
Для отримання рахунків на сплату надсилається заява у довільній формі (код ЕДРПОУ, розрахунковий рахунок, номер мобільного телефону) із зазначенням ділянки надр та свідоцтво про реєстрацію платника податку на факс 456-33-38 (сектор бухгалтерського обліку).
 
Строк подання заявок становить 15 днів після опублікування офіційного оголошення про проведення аукціону в газеті «Урядовий кур’єр».
 
Заявки на участь в аукціоні приймаються до 16 00 години останнього дня подання заявок за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16, кімната 325, тел. 536-13-18, відділ забезпечення контролю та документообігу Державної служби геології та надр України.
 
Останній день подання заявок 17 листопада 2014 року.
 
Вартість геологічної інформації ділянок надр (розмір плати наведено у переліку ділянок надр, які пропонуються до аукціону) сплачується переможцем аукціону. Переможець аукціону здійснює протягом 30 календарних днів після його проведення розрахунки за придбаний на аукціоні дозвіл шляхом внесення коштів до державного бюджету і сплачує різницю між ціною продажу дозволу та гарантійним внеском.
 
Реєстрація претендентів у якості покупців буде здійснюватися з 900 до 1030год. 04 грудня 2014 року за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16, Державна служба геології та надр України, актовий зал (4 поверх). Претенденти, які не зареєструвалися у встановлений строк, вважаються такими, що відмовилися від участі в аукціоні. При цьому сплачені вартість пакета аукціонної документації та гарантійного внеску не повертається.
 
Аукціон відбудеться 04 грудня 2014 року об 1100 год. за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16, Державна служба геології та надр України, актовий зал, 4 поверх.
 
За додатковою інформацією про умови проведення аукціону звертатись до Державної служби геології та надр України за адресою: м. Київ, вул. Ежена Потьє, 16, кім. 421, 416, 415. Контактні особи: Толочко Олександр Миколайович – тел. (044) 456-72-59; Кизима Тетяна Віталіївна – тел. (044) 456-60-56, Борисенко Дмитро Миколайович – тел. (044) 536-13-20.
 
03 ноября 2014
Державна служба геології та надр України