БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Долинанафтогаз» випереджає графік реалізації проекту з інтенсифікації видобутку

«Долинанафтогаз» випереджає графік реалізації проекту з інтенсифікації видобутку

28 серпня 2017
ПАТ «Укрнафта» отримала додатково 17,2 тисяч тонн нафти на 22 свердловинах Долинського і Північно-Долинського родовищ, які з кінця минулого року компанія почала оснащувати новими установками електровідцентрових насосів (УЕВН) підвищеної продуктивності. Цього результату вдалось досягти за 9 місяців, при тому що планом передбачалось отримати додатково 16,5 тисяч тон нафти протягом 1 року. Добовий видобуток нафти на вказаних свердловинах збільшився на 80 тонн  – до 140 тонн за добу. Також з початку проекту отримано додатково 5,5 млн м³ природного газу. Інвестиції, що забезпечили стабілізацію та збільшення видобутку, дозволили компанії наростити податкові відрахування та забезпечити раціональну розробку запасів вуглеводнів відповідно до умов ліцензій.
 
З листопада 2016 по травень 2017 року 22 свердловини, що обслуговуються НГВУ «Долинанафтогаз», були оснащені новими УЕВН в рамках пілотного проекту з оптимізації роботи свердловин в західному регіоні. Крім того, ці свердловини оснащені системами дистанційного моніторингу. Аналогічний проект з оптимізації видобутку також реалізується на 8 родовищах «Укрнафти» в Сумській і Чернігівській областях. 
 
Оновлення та оптимізація роботи обладнання на діючих свердловинах є одним з важливих факторів стабілізації обсягів добового видобутку нафти та конденсату в «Укрнафті». Нажаль, сьогодні «Укрнафта» змушена скоротити інвестиційну програму на 2017 рік та розглядає додаткові заходи по зменшенню витрат через непродовження 9 ліцензій на видобуток вуглеводнів та пов’язані з цим фінансові втрати. Вимушена зупинка видобутку та скорочення інвестицій матиме суттєвий негативний вплив на рівень виробництва та фінансові результати в поточному та майбутньому періодах.
 
 
28 серпня 2017
ПАТ "Укрнафта"