БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниBurisma виявила нові додаткові запаси газу на Водянівській площі

Burisma виявила нові додаткові запаси газу на Водянівській площі

21 лютого 2018
 
Завершені польові роботи на Водянівській площі дозволили виявити в її межах нові нафтогазоперспективні об`єкти. Це допомогло компанії збільшити обсяг підтверджених запасів і розширити можливості родовища з видобутку вуглеводнів. За словами Генерального директора Burisma Group Тараса Бурдейного, ці запаси виявлені після проведення циклу геолого-розвідувальних робіт.
 
«У цьому році ми продовжимо буріння пошуково-оціночних свердловин на Водянівській площі, щоб підтвердити і прийняти позитивне інвестиційне рішення щодо реалізації промислового видобутку газу», – говорить Тарас Бурдейний. Усі польові роботи на площі здійснювалися за допомогою американського сейсморозвідувального обладнання ARAM і спільно з фахівцями компанії Dawson Geophysical. Наразі триває обробка та інтерпретація даних сейсморозвідки.
 
За словами Генерального директора Burisma Group, у результаті польових робіт отримано якісний матеріал, який дозволив геологам Групи уточнити в 2017 році геологічну будову Водянівської площі і виявити нові вуглеводневі запаси. «Відпрацьовані технології на Водянівській площі найближчим часом будуть використані на Деркачівсько-Войтенівській і Клубанівсько-Зубрьонківській ділянках. При цьому загальна площа робіт складатиме 320 квадратних кілометрів», – додає Тарас Бурдейний.
 
У цілому, згідно інвестиційної стратегії Burisma Group, протягом наступних двох років з 2D сейсміки у Групі заплановано дослідження понад 500 погонних кілометрів, а з 3D сейсміки –  більше ніж 1500 квадратних кілометрів. У січні Група вже розпочала дослідження на чотирьох родовищах.
 
«На сьогоднішній день Burisma є найбільшою в Україні групою компаній за запасами природного газу. Досягти такого результату допомогла ефективна політика в області поповнення вуглеводневих резервів. Причому найефективнішим засобом приросту запасів залишається геологорозвідка. У 2018 року ми продовжимо працювати над оптимізацією обсягів і зростанням ефективності геологорозвідувальних робіт, щоб гарантувати стабільне зростання видобутку в середньостроковій і довгостроковій перспективах», – переконаний Тарас Бурдейний.
 
 
 
21 лютого 2018
Geonews.com.ua