БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини4 компанії отримали спецдозволи в Івано-Франківській області

4 компанії отримали спецдозволи в Івано-Франківській області

2 квітня 2019
 
ТОВ «Дісанс» отримало спецдозвіл на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку родовища з видобуванням вуглеводнів Північно-Татарівської площі, яка знаходиться у Надвірнянському районі і займає 40,19 кв км. Ділянка розташована неподалік міста Яремче, сіл Татарів, Яблуниця та Поляниця. В межах площі робіт пробурених свердловин немає, тому потенційні запаси вуглеводнів не визначені. Підприємство планує споруджувати 3 свердловини кожного року глибиною до 4500 м. У випадку одержання промислового припливу вуглеводнів передбачається підключення свердловин газопроводом-шлейфом (до 10 000 м) до перспективної установки підготовки вуглеводневої сировини і подальша експлуатація свердловин. Протягом 3 років компанія має опрацювати та подати до ДКЗ України на державну експертизу матеріали детальної геолого-економічної оцінки запасів вуглеводнів виявлених покладів Північно-Татарівської площі.
 
ТОВ «Кердін Груп» отримало спецдозвіл на геологічне вивчення Південно-Делятинської площі на території 40 кв км. Ділянка розташована у Надвірнянському районі між містом Яремча та селищем Делятин. В межах площі пробурено три свердловини. На одній з них до розгляду ДКЗ України представлені попередньо розвідані запаси нафти, які становлять 1134 тис т, та 96 млн куб м розчиненого газу. Планована діяльність на Південно-Делятинській площі передбачає пошук, розвідку покладів вуглеводнів, спорудження (буріння) свердловин (пошукових, розвідувальних, експлуатаційних та ін.), облаштування та подальшу розробку родовища.
 
Спецдозвіл на геологічне вивчення надр з подальшим видобуванням нафти і газу Небилівської площі отримало ТОВ «Газ-Інвест актив». Це єдиний спецдозвіл, в якому вказані потенційні запаси вуглеводнів. Передбачається, що на площі 41,40 кв км є 14 млн куб. м природного газу, розчиненого у нафті, та 153 тис т нафти. Ділянка знаходиться на землях Перегінської, Небилівської, Сливківської сільських рад Рожнятівського району та землях Луквицької, Богрівської, Міжгірської та Кривецької сільських рад Богородчанського району. Для геологічного вивчення та освоєння ресурсів вуглеводнів Небилівської площі передбачається на стадії ДПР буріння та введення в досліднопромислову розробку однієї незалежної пошукової свердловини та трьох залежних розвідувальних свердловин.
 
Спецдозвіл на користування найменшої ділянки – Тисівської – дістався ТОВ «Газовидобувна група». Вона займає площу 15,7 кв км і знаходиться в межах сіл Бубнище та Тисів Долинського району. Планована діяльність передбачає буріння однієї пошукової свердловини. За результатами буріння пошукової свердловини визначиться подальша розробка площі з бурінням двох залежних свердловин. Як повідомлялося раніше, Держгеонадра виставила на онлайн-аукціон в електронній торговій системі ProZorro права на користування надрами ще на 5 ділянках в Івано-Франківській області.
 
2 квітня
EXPRO Gas&Oil