БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУкргазвидобування та канадська Vermilion Energy взяли спільну участь у 4 конкурсах на укладання УРП в Україні

Укргазвидобування та канадська Vermilion Energy взяли спільну участь у 4 конкурсах на укладання УРП в Україні

29 травня 2019
УГВ та Vermilion домовилися та 28 травня 2019 року подали до Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України спільні заявки про участь у 4 конкурсах на укладання угод УРП, а саме по Балаклійській, Іванівській, Зіньківській та Софіївській площах. У разі перемоги у конкурсі на конкретну ділянку та успішних переговорів з урядом України УГВ та Vermilion зобов'язуються вносити інвестиції та розподіляти отримані прибутки у пропорції 50/50.
 
В разі перемоги в конкурсі та підписанні УРП, оператором виконання робіт на етапі геологічного вивчення ділянки виступить Vermilion. Укргазвидобування матиме переважне право надавати свої послуги і виконувати роботи для Vermilion, зокрема бурові верстати та інші сервіси, у разі закупівлі таких на етапі розвідки за умови відповідності галузевим стандартам та конкурентоздатності їхньої пропозиції.
 
Учасники беруть на себе значні зобов'язання щодо залучення та розвитку національного робочого ресурсу. Так, на етапі геологорозвідки до робіт буде залучено мінімум 50% українського персоналу, на етапі розробки - мінімум 75%.
 
"Це перша велика нафтогазовидобувна компанія із часів Shell, яка вирішила інвестувати в Україну з метою видобутку природного газу. Співпраця в рамках УРП найбільшої державної газовидобувної компанії України та Східної Європи Укргазвидобування із провідного світовою нафтогазовою компанією Vermilion Energy, яка володіє новітніми технологіями, може надати необхідний поштовх для досягнення газової незалежності України. Дніпровсько-Донецька западина - це першокласний газоносний басейн, який отримає надзвичайні переваги від нового етапу геологорозвідки та технологій розробки. У разі, якщо наші заявки будуть визнані найкращими, ми очікуємо на розробку цих ділянок у співпраці з Vermilion за найвищими стандартами сталого екологічного, соціального розвитку та управління",- підсумував директор дивізіону "Інтегрований газовий бізнес" НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов.
 
Укргазвидобування