БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниДобовий видобуток газу «Укргазвидобування» обвалився нижче 39 млн м3

Добовий видобуток газу «Укргазвидобування» обвалився нижче 39 млн м3

11 липня 2019
Нагадаємо, «Укргазвидобування» за 6 міс. 2019р оновила рекорд по втратах природного газу до 811,9 млн м3. АТ «Укргазвидобування» як і НАК «Нафтогаз України» протягом 6 місяців приховують справжні причини зростання втрат газу. За даними опитаних НафтоРинком бурових компаній і учасників сервісного ринку, озвучена менеджерами УГВ інформація про збільшення втрат через «продувки свердловин» - не відповідає дійсності.
 
З огляду на темпи падіння видобутку і зростання втрат природного газу, за підсумками 2019 року державна компанія має шанси закінчити з показниками поставки товарного газу - 13,2 млрд м3 (14,8 млрд м3 мінус втрати 1,6 млрд м3).
 
Директор полтавської приватної бурової компанії БК «Укрбурсервіс» Ігор Стефанишин виступив з різкою критикою результатів програми 2020, яку намагалися реалізувати в АТ «Укргазвидобування».
 
За даними нафторинку, в УГВ почалися кадрові ротації. В кінці червня в одному з головних технічних підрозділів «Укргазвидобування» _ «Укрбургаз» (Красноград, Харківська область) був зміщений ставленик попереднього глави Олега Прохоренко, виходець з  McKinsey&Company Андрій Дубик. За непідтвердженою інформацією директор з видобутку УГВ - Юрій Нагорняк йде на підвищення.
 
Нафторинок