БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниМінекоенерго розраховує на своєчасне підписання 9 УРП та заявляє про проведення в 2020 р. нових конкурсів

Мінекоенерго розраховує на своєчасне підписання 9 УРП та заявляє про проведення в 2020 р. нових конкурсів

21 жовтня 2019
У ході "круглого столу", який відбувся в Верховній Раді України в минулу п'ятницю про "Перспективи підписання угод про розподіл продукції та їх виконання" К.Чижик  зазначив про наявність у міністерства проблеми з необхідною для оперативного розгляду документів кількістю кадрів.
 
"Як тільки до нас в кінці минулого тижня (станом на 21 жовтня - ІФ) зайшли всі документи, ми відразу направили їх на узгодження до відповідних ЦОВВ (центральні органи виконавчої влади - ІФ). В даний час всі документи їм передані. В передбачені терміни вони нададуть свої пропозиції та коментарі. Ми розуміємо, що таке УРП, скільки там технічних деталей і інформації, але поки в міністерстві є тільки дві людини, які займаються цим питанням. Ми, зі свого боку, підсилюємо свої кадрові ресурси. Сподіваюся, вийдемо (на підписання угод - ІФ) на відповідні встановлені законом терміни ", - сказав він.
 
Чижик також додав, що на наступний рік у міністерстві передбачено додаткове кадрове посилення структурного підрозділу, що займається УРП.
 
"Це питання не тільки даних дев'яти ділянок, а й питання залучення інвестицій в нові ділянки, конкурси, за якими будуть оголошені і, сподіваюся, успішно проведені до кінця наступного року", - підкреслив заступник міністра.
 
Як додав в свою чергу виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах, проблематичними також є терміни для проведення оцінки впливу проектів з видобутку вуглеводнів на навколишнє середовище і отримання погодження від обласних рад.
 
"Що стосується законодавства: протягом трьох місяців мають відбутися як проведення за кошти держави дев'яти оцінок впливу на навколишнє середовище (стосується площі в 11 тис. Кв. Км), так і отримання погодження від облрад цих проектів. Досить стислі терміни. Проекти є складними - 3 тис. стор. Крім того, всім нам відома історію співпраці з облрадами, вона була досить негативною, особливо з деякими з них ", - сказав він.
 
Енергореформа