БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУГВ пробурить нову свердловину глибиною 4190м на Опішнянському родовищі

УГВ пробурить нову свердловину глибиною 4190м на Опішнянському родовищі

20 листопада 2019
 
В повідомленні відзначають, метою буріння даної свердловини є дорозробка залишкових запасів Опішнянського НГКР, оскільки його виснаження складає 73%. Процес буріння здійснюватимуть власими силами БУ «Укрбургаз» за допомогою сучасної бурової установки Bentec (Німеччина) вантажопідйомність 450т. Свердловина спроектована за результатами сейсмічних досліджень, для отримання максимально очікуваного результату.
 
Фахівці УГВ зазначають, що за проектом, свердловина №217 має похило-скерований профіль, і на завершальному етапі буріння буде здійснено відхід від вертикалі на 293м. Такі роботи вимагають сучасного обладнання та висококваліфікованих фахівців.
 
За повідомленням в 2019р на зазначеному родовищі ввели в експлуатацію 2 свердловини з сукупним добовим дебітом 140 тис куб м, одна розвідувальна свердловина - зараз в бурінні, та ще на одній іде підготовка до буріння. Добовий відбір газу з родовища вцілому складає 752,8 тис куб.
 
Довідка ExPro:
 
Опішнянське НГКР експлуатується з 1972р. Від початку експлуатації видобуто понад 22 млрд куб м газу, що складає 73% балансових запасів.
 
За міжнародною системою оцінки станом на 1 січня 2019р доведені запаси вуглеводнів складають 4,133 млрд куб м газу та 26 тис т конденсату.
 
ExPro