БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУНБ розпочала видобуток на свердловині №48 Сахалінського родовища

УНБ розпочала видобуток на свердловині №48 Сахалінського родовища

29 листопада 2019
 
Свердловина пробурена за допомогою бурової установки Уралмаш 4Е, оснащеної триплексною насосною групою і сучасною системою очищення, зазначено в повідомленні.
 
Також в компанії відзначили, що генеральним підрядником при спорудженні свердловини виступила бурова компанія «Укрбурсервіс». У процесі буріння і кріплення використовували продукцію і послуги відомих зарубіжних виробників бурового обладнання та сервісних компаній, а саме: Voestalpine Tubulars GmbH & Co KG, Smith Bits, Weatherford, LGH Inc.
 
За повідомленням, отримано комерційний приплив газу і конденсату при випробуванні горизонту В-22 зазначеної свердловини. Розкриття продуктивного горизонту проходило на мінімальній щільності бурового розчину (1,12 г/см3), що забезпечило низьку репресію на колектор. Продуктивний горизонт був закріплений фільтром без цементування, що дозволило уникнути  негативного впливу на пласт-колектор.
 
«Ми продовжуємо реалізовувати бурову програму, передбачену на цей рік, і найближчим часом плануємо освоїти ще одну свердловину. Завдяки інтенсивній програмі буріння з використанням нових технологій і залученням професіоналів міжнародного рівня, ми очікуємо, що видобуток за результатами 2019 року перевищить показник минулого року як мінімум на 30%», – зазначив Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко.
 
Expro