БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниSchlumberger надасть консультаційні послуги з обробки геофізичних досліджень 2 родовищ для УГВ за 10 млн грн

Schlumberger надасть консультаційні послуги з обробки геофізичних досліджень 2 родовищ для УГВ за 10 млн грн

18 січня 2020
 
ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» (дочірня компанія Schlumberger) надасть АТ «Укргазвидобування» консультаційні послуги у сфері розробок, а саме, послуги з оцифровки, інтерпретації даних каротажних досліджень та петрофізичного 3D моделювання на Єфремівському та Мелихівському родовищах, вартістю 10,5 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в cистемі Prozorro 15 січня 2020р.
 
Заплановані строки надання послуг до 30 липня 2020 р. Зазначена закупівля відбулася без застосування системи, тобто без аукціону і конкуренції. В «Укргазвидобуванні» пояснили, що послуги які надає Schlumberger мають значний вплив для досягнення стратегічних цілей Товариства.
 
Як зазначається у протоколі засідання тендерного комітету «Укргазвидобування» від 15 серпня 2019р, на ньому було дозволено департаменту моніторингу та планування геолого-технічних заходів УГВ здійснити закупівлю консультаційних послуг за 7-ми лотами закритого тендеру у ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» (лоти №2,3,4), ТОВ «Везерфорд Україна» (лот №1) та ТОВ «Халібартон Україна» (лоти №5,6,7).
 
Нагадаємо наприкінці 2019р АТ «Укргазвидобування» закупило в ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» інтегровані послуги зі спорудження пошукової свердловини Шебелинська №888 вартістю 790,6 млн грн
 
Довідка ExPro:
 
ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» ( керівник: Євгеній Вішнікін, засновники: Шлюмберже Б.В., Шлюмберже Інвестмент Сервісез Б.В. (Нідерланди)) є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Schlumberger Limited.
 
Компанія є переможцем 29 державних закупівель «Укргазвидобування», що опубліковані в системі Prozorro загальною сумою близько 4,3 млрд грн.