БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Науканафтогаз» Групи Нафтогаз створило власний геопортал про запаси вуглеводнів в українських надрах та їх видобуток

«Науканафтогаз» Групи Нафтогаз створило власний геопортал про запаси вуглеводнів в українських надрах та їх видобуток

25 березня 2020

 

Як зазначається, такого роду геопортал в Україні створено вперше. В єдиній Data Room об’єднані сучасні програми й технології з багаторічним досвідом проведення геологорозвідувальних робіт підприємств Групи Нафтогаз.

Сьогодні вся інформація про запаси вуглеводнів в українських надрах та їх видобуток розміщується на сайті gis.naukanaftogaz.com.

Геопортал працює одразу в кількох режимах: загальнодоступному та закритому. Перший дозволяє безкоштовно отримати загальну інформацію про українські надра, а другий – детальні дані про конкретні родовища. Потенційний інвестор може придбати готову геологорозвідку, представлену на Геопорталі, і зекономити таким чином час і гроші на проведенні додаткових експертиз.

Крім того, Геопортал може стати в нагоді й іншим видобувним компаніям, зокрема й іноземним інвесторам, що цікавляться українськими родовищами. Адже портал може дати всю необхідну попередню інформацію про вивченість тої чи іншої ділянки.

 «Сучасний геопортал дозволяє зменшити витрати часу на освоєння ліцензійних ділянок, підвищити ефективність пошуково-розвідувальних робіт, а також оперативно приймати рішення ще на етапі отримання спецдозволів на користування надрами», - зауважив голова Секретаріату науково-технічної ради НАК «Нафтогаз України» Олександр Ковалко.

ФРНГ