БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниМіжвідомча комісія визначилась щодо подання на затвердження Уряду переможців трьох конкурсів з УРП

Міжвідомча комісія визначилась щодо подання на затвердження Уряду переможців трьох конкурсів з УРП

8 квітня 2020
1 квітня, на засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції прийнято рішення рекомендувати переможців 3-х конкурсів з УРП щодо Ічнянської, Грунівської та Охтирської ділянок.
 
Так, за результатами оцінки заявок, компанія York Energy буде рекомендована переможцем щодо Ічнянської ділянки, а EPH (Nafta) - переможцем щодо Охтирської та Грунівської ділянок.
 
Зазначені рекомендації Комісії будуть передані Кабінету Міністрів України для прийняття остаточного рішення щодо затвердження переможців конкурсів.
 
На цей час в.о Міністра  
 
Слід зазначити, що відповідно до конкурсних умов, компанії зобов'язані інвестувати у розвідку не менш як 1,9 млрд грн та пробурити не менше 7 свердловин.
 
Нагадаємо, 4 лютого 2020 р. Мінекоенерго розкрило дані щодо претендентів на участь в конкурсі УРП :
 
---Щодо участі у конкурсі з укладання УРП на розробку Ічнянської ділянки (Чернігівська обл.) надійшла лише 1 пропозиція - від York Energy (UK) Holdings Limited, директором якої, за даними Companies House, є Том Рід, котрий у 2016-2017рр працював гендиректором  JKX Oil & Gas plc.
 
---На Охтирську ділянку (Сумська, Полтавська і Харківська обл.) претендували: УГВ у партнерстві з Vermilion Energy та ще «ДТЕК Нафтогаз» та EPN Ukraine.
 
---На Грунівську ділянку (Сумська і Полтавська обл.) подавали заявки АТ «Укргазвидобування» у партнерстві з Vermilion Energy, а також EPN Ukraine.
 
Довідково:
 
Мінімальний обсяг інвестицій у розробку трьох площ за перші 5 років складатиме щонайменше $70 млн.
 
Конкурс проводиться згідно з постановами  Кабінету  Міністрів  України  від  18.12.2018 №№1178,  1181,  1185 (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів від 23.10.2019 № 899, 900, 901) про  проведення  конкурсів на укладення угод про розподіл  вуглеводнів.
 
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України продовжив конкурс на укладення угод про розподіл продукції (УРП) на Грунівській, Ічнянській і Охтирській нафтогазових ділянках (до 4 лютого 2020 року), замінивши тримісячний термін на шестимісячний. Протягом місяця Міжвідомча комісія має оцінити пропозиції претендентів, визначити переможців конкурсів та рекомендувати їх для затвердження Урядом.
 
Про перебіг конкурсу можна ознайомитись за посиланням
/news/34523.html
 
1 квітня 2020