БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниЦентр геолого-економічних досліджень та експертизи ДНВП «Геоінформ України» очолила Мая Ткаченко

Центр геолого-економічних досліджень та експертизи ДНВП «Геоінформ України» очолила Мая Ткаченко

5 травня 2020
За повідомленням, Держгеонадра продовжує працювати над створенням сприятливих умов для роботи галузі надрокористування. Так, на базі ДНВП «Геоінформ України» працює Центр геолого-економічних досліджень та експертизи, який здійснює розрахунки розміру збору за надання спецдозволу без аукціону, визначення початкової ціни продажу на аукціоні дозволу на користування надрами, проведення розрахунку вартості геологічної інформації, зазначили у держслужбі.
 
«Робота єдиного Центру побудована так, щоб надрокористувач отримав увесь спектр необхідних послуг в одному місці максимально оперативно, — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. — Одним із пріоритетів роботи Служби є спрощення процедур взаємодії бізнесу і держави, створення умов для комфортної роботи інвесторів і розвитку видобувної галузі».
 
Також у пресслужбі додали, що з метою задоволення актуальних потреб надрокористувачів та для уникнення ситуації повернення документів Держгеонадрами через виявлені помилки, оновлено та розширено перелік платних послуг єдиного Центру.