БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниКількість бурових станків в США знизилась до мініму за останні 80 років

Кількість бурових станків в США знизилась до мініму за останні 80 років

10 травня 2020
 
Кількість бурових нафтогазових установок, що працюють у Сполучених Штатах, на цьому тижні досягне мінімуму за останні 80 років. Про це повідомляє Reuters.
 
За даними Baker Hughes, минулого тижня кількість установок у США була лише на чотири одиниці вище рекордно низького показника у 404 од, встановленого у травні 2016р. Попит на паливо зменшився приблизно на 30% у всьому світі, і компанії роблять різкі скорочення витрат, звільняючи тисячі робітників і закриваючи виробництво, щоб компенсувати глобальну перенасиченість.
 
За останні кілька тижнів споживання помітно збільшилось, але очікується, що надходження пропозицій триватиме місяцями, якщо не роками, зазначили у повідомленні. 
 
У Reuters також зауважили, що з середини березня буровики зупинили в середньому 55 бурових установок після того, як ціни на сировину почали падати через коронавірус і війну цін на нафту між Саудівською Аравією та Росією.
 
Як повідомляють аналітики Enverus Rig Analytics, кількість бурових у квітні знизилася на 38% і на 62% за останній рік. А Raymond James прогнозує, що кількість бурових у США знизиться з 800 одиниць в кінці 2019р до близько 400 в середині 2020р, і до 200 одиниць до кінця 2020р, повідомили у Reuters.
 
Також за даними Baker Hughes, різко впала і кількість працюючих бурових у Канаді, до рекордно низького рівня - 26 установок.