БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниSmart Energy ввела в експлуатацію свердловину №54 Свиридівського родовища з дебітом 80тис куб м газу/добу

Smart Energy ввела в експлуатацію свердловину №54 Свиридівського родовища з дебітом 80тис куб м газу/добу

22 травня 2020
 
Британська компанія Regal Petroleum, що входить до складу групи компаній Smart Energy, отримала промисловий приплив вуглеводнів з нової розвідувальної свердловини на Свиридівському родовищі (Полтавська область), повідомили у пресслужбі компанії 
 
За повідомленням, свердловина №54, буріння якої було розпочато в жовтні 2019 року, вже дала промисловий приплив природного газу та газового конденсату на рівні 80 тис куб м/добу та 5 т/добу відповідно. Наразі проводяться дослідження роботи свердловини з подачею газу на установку збору та підготовки вуглеводнів, зазначили у компанії.
 
Фактична глибина свердловини становить 5 322 м. Промисловий приплив вуглеводнів компанія отримала з перспективного горизонту B-23 візейського ярусу.
 
«Сучасні технології буріння та кріплення свердловин, унікальні технічні рішення застосовані при будівництві та випробуванні свердловини №54 дозволили нам мінімізувати негативний вплив на продуктивні колектори, зберегти їх фільтраційні властивості, отримати високий приплив вуглеводнів та достроково ввести свердловину в роботу», - прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор групи компаній Smart Energy.
 
Нагадаємо, що в 4 кварталі 2019 року група Smart Energy ввела в експлуатацію свердловину №119 Мехедівсько-Голотовщинського родовища в Полтавській області. Наразі її середньодобовий дебіт складає 140 тис куб м/добу газу та 25 т/добу конденсату.