БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Західнадрасервіс» пробурить 5 свердловини на Бистрицькій площі

«Західнадрасервіс» пробурить 5 свердловини на Бистрицькій площі

9 червня 2020
 
ТОВ «Західнадрасервіс» планує буріння пошуково - розвідувальних свердловин № 9, 10, 11, 12, 13 –Бистрицької нафтогазоносної площі (Львівська обл). Про це повідомляється в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (ОВД).
 
Планується спорудження свердловин з проектною глибиною до 1500м, буровим верстатом потужністю до 800 кВт роторним способом з кріпленням ствола високогерметичними обсадними трубами.
 
Передбачено підключення свердловин до установки підготовки газу «Бистрицьке» (УПГ-Бистрицьке) на відстань: свердловина №9 – 4300 м; №10 – 4000 м; №11 – 700 м; №12 – 1600 м; №13 – 5300 м. Очікуваний об’єм видобутку природного газу по кожній свердловині становить 10-20 тис куб м /добу.
 
Як повідомлялося у квітні минулого року на Бистрицькій площі було пробурено та введено в експлуатацію свердловину №6 з дебітом 30 тис куб м/добу. Зазначена свердловина обладнана фонтанною арматурою для селективного видобутку (газ добувається з двох горизонтів одночасно).
 
Довідка:
 
Бистрицьке родовище було відкрите у жовтні 2017р. Початкові видобувні запаси родовища склали 600 млн куб м.
 
В 2016р ТОВ «Західнадрасервіс» перемогло в аукціоні Держгеонадр на отримання спецдозволу з геологічного вивчення в тому числі дослідно-промислової розробки Бистрицької площі. Впродовж 2017р було проведено пошуково-розвідувальні роботи, зокрема сейсмічні дослідження, обробку і інтерпретацію даних, на основі чого був виконаний проєкт пошуково-розвідувального буріння. За даним проєктом успішно пробурили 5 пошукових свердловин, які дали промислові притоки газу, та споридили установку підготовки газу на 15 км газопроводів, які з’єднали свердловини з магістральним газопроводом ДП «Львівтрансгаз» АТ «Укртрансгаз».
 
Група компаній «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природнього газу і є найбільшою приватною газовидобувною компанією Західної України. У 2019р компанія збільшила газовидобуток на рекордних 65% - до 90 млн куб м.