БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниПарламент розглядає законопроект, що дасть змогу розблокувати роботу з видобутку на 34 родовищах УГВ

Парламент розглядає законопроект, що дасть змогу розблокувати роботу з видобутку на 34 родовищах УГВ

18 червня 2020
На днях, Верховною Радою України буде розглядатися законопроект №3438 про відновлення видачі висновків з оцінки впливу на довкілля (ОВД). Повідомляє пресслужба компанії АТ «Укргазвидобування в мережі Facebook 17 червня.
 
В компанії відзначають надважливість прийняття цього законопроекту. Оскільки через пандемією коронавірусу масові зібрання в Україні заборонено, видобувні компанії не можуть проводити громадські слухання в регіонах, де збираються видобувати газ, що є основною умовою для отримання висновку з ОВД.
 
А без висновку неможливо розпочати буріння жодної свердловини. На паузу поставлено початок будівництва виробничих об’єктів та інших важливих проєктів. Така ситуація триває вже 2 місяці, коли країна втрачає газ і податкові надходження, повыдомляють в пресслужбы УГВ.
 
В компанії наголошують, що законопроєкт №3438 дасть змогу проводити громадські обговорення онлайн (у вигляді подання письмових пропозицій), що дасть змогу в найближчий час відновити видачу висновків з ОВД, та в подальшому продовжити розробку вуглеводневих родовищ. 
 
«Прийняття цього законопроєкту дозволить поновити заблоковані з початку введення карантину процедури з оцінки впливу на довкілля. Для Укргазвидобування – це відновлення робіт на 34 газоконденсатних родовищах», – зазначив Олексій Сердюченко, начальник відділу по роботі з місцевими громадами та органами влади УГВ.