БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниОлег Олійник став керівником управління геології «Надра України»

Олег Олійник став керівником управління геології «Надра України»

22 червня 2020
 
Олег Олійник очолив Управління геології та виробництва ПрАТ НАК «Надра України». Відповідний наказ від 5 липня підписав голова правління компанії Тарас Кузьмич, повідомляють у компанії.
 
За повідомленням, Олег Олійник має 14-річний досвід у геологічній галузі, у тому числі в інтерпретації даних геофізичних досліджень свердловин з метою підрахунку запасу вуглеводнів, у формуванні геолого-геофізичної бази даних, обробці даних промислово-геофізичних досліджень.
 
Попереднім місцем роботи Олега Олійника було АТ «Укргазвидобування», де він займав посаду Головного фахівця сектора інтерпретації даних ГДС, також протягом п’яти років виконував обов’язки головного геолога у АТ «Ямалпромгеофізика».
 
В НАК «Надра України» переконані, що досвід та знання Олега Олійника дозволять йому ефективно виконувати свої обов‘язки на новій посаді та сприятимуть розвитку геологічного напряму у компанії.
 
«Активізація роботи Управління геології та виробництва наразі є одним із пріоритетів, адже у часи кризи, коли вартість мінеральних ресурсів на ринку впала, найбільш раціональним управлінським рішенням є розвиток наукової складової діяльності та посилення геологічного напряму, — зазначив голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич. 
 
Нагадаємо, у річному звіті НАК «Надра України» голова правління визначив пріоритетні напрямки роботи на майбутній рік, серед яких кадрове перезавантаження, діджиталізація процесів, залучення інвестицій у галузь, розвиток наукового напряму та робота над створенням національного репозитарію геологічних даних.
 
Довідка:
 
НАК «Надра України» державна компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України. Компанія надає повний комплекс геологорозвідувальних, експлуатаційних та дослідницьких робіт.
 
«Надра України» володіє наступним переліком спецдозволів на видобування корисних копалин:
 
Мостівське родовище (газ природний) до 2036р;
Південно-Стинавське родовище (нафта, газ природний розчинений у нафті) до 2036р.
А також, на геологічне вивчення надр, у тому числі дослідно промислова розробка:
 
Жадовська площа (газ сланцевих товщ) до 2033р;
Красноїльська площа (нафта, газ природний, газ сланцевий) до 2033р;
Сторожинецька площа (газ сланцевих товщ) до 2033р;
Ортиницька площа (нафта, газ природний) до 2024р;
Вільхівська площа (нафта, газ природний) до 2020р;
Старо-Богородчанська площа (нафта, газ природній, конденсат) до 2020р.