БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниНафтогаз призначив комітет з керування PEC-проєктом який здійснює Expert Petroleum (Румнія)

Нафтогаз призначив комітет з керування PEC-проєктом який здійснює Expert Petroleum (Румнія)

2 липня 2020
 
НАК «Нафтогаз України» призначив комітет із керування РЕС-проєктом, який здійснюватиме Expert Petroleum. Про це повідомляє пресслужба «Укргазвидобування» .
 
За повідомленням, до зазначеного комітету увійшли 4 представники УГВ: Олександр Сендега, - директор «Львівгазвидобування»,Сергій Боєв - директор зі стратегії, В’ячеслав Філатов - начальник департаменту моніторингу та планування геолого-технологічних заходів, Євген Сташенко - начальник відділу розвитку бізнесу.
 
Міжнародний партнер компанія Expert Petroleum, з яким було укладено РЕС-контракт планує дати дихання 13-ти виснаженим родовищам та збільшити видобуток в продовж 5 років на 300 млн кум м газу, повідомляють в компанії. 
 
«Ми сподіваємося, що в цьому проєкті нам вдасться показати високий результат і ми зможемо розширити сферу своєї діяльності й на інші українські родовища. Це залежить від того, наскільки добре ми будемо справлятися із нашими зобов’язаннями за контрактом, наскільки Нафтогаз буде задоволений результатом нашої роботи. Я буду єдиним іноземцем, котрий працюватиме тут. Всі інші будуть українці. Наша компанія дуже мобільна. Приймає рішення швидко. В ній вітаються ініціативи і пропозиції. Вислуховують усіх на будь-якому рівні», – повідомив Мішель Лобутан, операційний директор Expert Petroleum, який нещодавно разом зі своєю командою зустрілися з керівництвом підрозділу «Львівгазвидобування» та відвідали об’єкти Стрийського промислу.
 
В Нафтогазі відзначили, що найближчими місяцями представники Expert Petroleum проведуть аудити виробничих об’єктів, екологічного стану, системи охорони та безпеки праці. Після чого разом із керуючим комітетом Нафтогазу вони сформують виробничі плани та розпочнуть роботи на родовищах.
 
Нафтогаз планує й надалі залучати партнерів для збільшення видобутку на виснажених родовищах, наголосили у Групі.
 
«Це 13 «малих» та «старих» газових родовищ з складною геологічною будовою, при розробці яких ми сподіваємося побачити приклади управління і оптимізації, застосування нових технологій та європейських стандартів керування представниками Expert Petroleum. У разі успішності цієї практики ми розглянемо можливості партнерства на інших родовищах у Центральній та Східній Україні», – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Розвідка і видобування» Групи Нафтогаз.