БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниГеофізичне управління «Укргазпромгеофізика» очолив Юрій Кальмук

Геофізичне управління «Укргазпромгеофізика» очолив Юрій Кальмук

3 серпня 2020
«Оновлюючи команду дивізіону «Технічне забезпечення», в рамках процесу трансформації Групи Нафтогаз, ми прагнемо поєднати у ній потужний український досвід із сучасними західними технологіями. Таке поєднання дозволить розкрити новий потенціал вітчизняних надр, необхідний для зміцнення енергонезалежності країни. Юрій Кальмук – це сильний технічний фахівець, який знає зсередини і нашу компанію, і українську нафтогазову галузь. Його досвід у сфері геофізичних досліджень є надзвичайно важливим у сьогоднішній час, коли найбільшим пріоритетом є ефективна експлуатація виснажених родовищ та підготовка до розробки нових покладів», – зазначив Андрій Хоменко, директор дивізіону «Нафтогаз Технічне забезпечення».
 
Юрій Кальмук більше 17 років працює в «Укргазвидобуванні» на різних посадах, до цього 6 років – працював заступником начальника з виробництва та головним інженером філії геофізичне управління «Укргазпромгеофізика». Отримав вищу освіту в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу.
 
«Маю за честь очолити команду «Укргазпромгеофізики». З більшістю працівників підрозділу я багато років працював пліч о пліч. Разом ми будемо працювати над підвищенням операційної ефективності управління та розвитком його потенціалу. Адже геофізичні дослідження є важливою частиною виробничої програми, спрямованої на нарощення запасів нафти та газу», – додав Юрій Кальмук.