БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниГеоінформ оприлюднив 4300 протоколів ДКЗ

Геоінформ оприлюднив 4300 протоколів ДКЗ

25 вересня 2020
 
Державний інформаційний геологічний фонд України оприлюднює протоколи державної комісії по запасам (ДКЗ), яка розпочалася з квітня 2020р на офіційному веб-сайті підприємства. Про це повідомляє пресслужба відомства.
 
За повідомленням, у відкритий доступ виклали 4262 документи. Оприлюднення протоколів відбувається у рамках політики відкритих дверей у сфері надрокористування, проголошеної Урядом. У Держгеонадрах вважають, що це дозволить врегулювати взаємодію між власниками, розпорядниками геолого-фізичних досліджень та юридичними особами, які займаються видобуванням корисних копалин та дослідженням надр. І переконують: лібералізація доступу до геологічної інформації матиме позитивний ефект для залучення інвестицій у розробку надр України.
 
«Спрощення доступу до геологічної інформації є важливою умовою покращення інвестиційного клімату та відновлення довіри до Державної геологічної служби, — прокоментував її очільник Роман Опімах. — Ми даємо можливість суб‘єкту ринку оцінити якість наявної геологічної інформації по об‘єктах, скористатися нею і прийняти інвестиційне рішення. Що простішим буде для інвестора процес прийняття такого рішення, що легшим та прозорішим буде доступ до результатів геолого-фізичних досліджень, — то більше інвесторів ми зможемо залучити в українське видобування».