БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУГВ програло суд щодо УРП на Варвинську ділянку

УГВ програло суд щодо УРП на Варвинську ділянку

2 листопада 2020
 
АТ «Укргазвидобування» (УГВ) програла судовий процес із Кабміном за родовище Варвинське. Нафтогазова ділянка залишилася у компанії із США Ukrainian Energy. Про це свідчить постанова Шостого апеляційного адміністративного суду Києва.
 
Згідно з судовими матеріалами, «Укргазвидобування» намагалася оскаржити результат конкурсу Міжвідомчої комісії, яка уклала з Ukrainian Energy угоду про розподіл видобутих вуглеводнів у межах ділянки Варвинська на 50 років. Результат конкурсу Кабінет міністрів затвердив постановою N507-р від 5 липня 2019р.
 
Позивач, зокрема, вимагав визнати перемогу американської компанії в конкурсі «безпідставною» і зобов’язати Міжвідомчу комісію заново розглянути заявки учасників конкурсу. Як зазначено в постанові суду, пропозицію Ukrainian Energy комісія оцінила в 184 бали, тоді як заявку Укргазвидобування – в 169.
 
Офіційною причиною такого рішення називалася перевага американської компанії «в частині фінансового забезпечення запропонованої програми робіт на ділянці надр, ефективність в охороні навколишнього середовища і наявність досвіду з пошуку і видобутку вуглеводнів».
 
https://expro.com.ua/novini/ugv-progralo-sud-schodo-urp-na-varvinsku-dlyanku-