БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниПГНК у 2020р зменшила видобуток газу на 15% до 239 млн куб м

ПГНК у 2020р зменшила видобуток газу на 15% до 239 млн куб м

18 січня 2021
СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) у 2020р зменшила видобуток газу на 15% до 238,9 млн куб м, та нафти і конденсату на 5% до 45,6 тис тонн, у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє пресслужба компанії.
 
Нагадаємо, що минулого року СП ПГНК збільшила видобуток газу на 55% та на 41% – нафти та конденсату.
 
З початку 2020 р СП ПГНК пробурила 3 нові свердловини, здійснила буріння 2 бічних стовбурів та 7 капітальних ремонтів свердловин, зазначили у компанії.
 
«У 2020 році наша компанія, як і економіка в цілому, зіштовхнулася з серйозними викликами: рекордне падіння цін на вуглеводні як наслідок пандемії коронавірусу та великого локдауну, вплинуло на зниження бізнес-активності та падіння попиту на вуглеводні. В умовах локдауну та колапсу цін на нафту та газ, JKX та ПГНК оперативно застосували антикризову стратегію. Завдяки оперативності в прийнятті рішень та професійній команді, нам вдалось зберегти ліквідність компанії. У першу чергу ми зменшили операційні витрати та скоригували амбітні плани по програмі робіт. У результаті першого, отримали близьку до передкризової маржинальність, що є реальним показником роботи компанії, у результаті другого, логічно, до зменшення виробничих показників» – прокоментував Віктор Гладун, СЕО JKX Oil&Gas, материнскої компанії СП ПГНК .
 
Однак, незважаючи на вищесказане, фінансові показники компанії є достатньо оптимістичними. Тож, у 2021 р компанія планує реалізувати ряд капітальних ремонтів, буріння нових свердловин та системно проводить роботу над пошуком нових активів для сталого розвитку компанії, відзначили у СП ПГНК.
 
Нагадаємо, що в 2020 р JKX Oil&Gas, одним з активом якої є СП ПГНК, розрахувалася з усіма своїми борговими зобов’язаннями, здійснивши остаточну виплату у розмірі $5,82 млн за конвертованими облігаціями 2013 року, у тому числі $5,44 млн основного боргу. За результатами звіту JKX Oil&Gas plc, видобуток за 12 місяців 2020 року по всій Групі склав 10,2 тис  барелей нафтового еквіваленту на добу, що на 5% менше ніж у 2019 році.
 
Довідка 
 
СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil&Gas plc.. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.
 
Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.