БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниНафтогаз оновив газопровід між двома родовищами до Хрестищенської ДКС

Нафтогаз оновив газопровід між двома родовищами до Хрестищенської ДКС

21 січня 2021
Нафтогаз для ефективнішого видобутку газу з виснажених родовищ оновив наземну інфраструктуру. Так у січні було введено в експлуатацію новий газопровід, який поєднує два родовища: Чутівське та Розпашнівське, повідомляє пресслужба дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».
 
За повідомленням, в результаті запуску нового газогону отримали додатково 150 тис куб м на добу. Такого показника вдалося досягти внаслідок перенаправлення потоку газу у внутрішні мережі компанії, що дало змогу знизити робочий тиск на виснаженому родовищі.
 
Для будівництва об'єкту застосували інноваційний підхід і оптимальну стратегію контрактування, тож газопровід протяжністю 18,8 км та всю необхідну інфраструктуру збудували всього за 8 місяців! Загальна пропускна здатність нового газопроводу – 500 тис куб м на добу. Він забезпечить подачу газу на компримування і комплексну підготовку на вузлову Хрестищенську дотискну компресорну станцію.
 
Також в дивізіоні «Нафтогаз Розвідка та Видобування» відзначили, що розширення вузьких місць у наземній інфраструктурі – це необхідні рішення для стабілізації видобутку.