БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниЗеленський анонсував аудит законності приватизації стратегічних підприємств і надр

Зеленський анонсував аудит законності приватизації стратегічних підприємств і надр

15 березня 2021
Президент Володимир Зеленський анонсував проведення розслідування законності приватизації стратегічних підприємств і надр в країні низкою осіб. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні.
 
"Важливо з’ясувати, за яких обставин у 2015 році, в епоху гетьманства всім відомо кого, у приватній власності опинився державний нафтопровід довжиною майже півтори тисячі кілометрів. Також справедливу й законну реакцію з боку України мають отримати й ті, хто вважав, що... можуть привласнюватися землі та надра, які належать народу України. Як взагалі це сталося? Знову ж таки – риторичне питання. Але відповіді на них знайдуть правоохоронні органи разом з Державною службою геології та надр", – сказав Зеленський.
 
За його словами, буде проведено детальний аудит, результати якого будуть представлені громадськості.
 
"Громадяни мають знати, у який спосіб та на яких умовах низкою осіб в Україні були отримані ті чи інші ресурси. Тим, хто зробив це законно, боятися нічого. Та для того, щоб встановити це, буде проведено максимально детальний аудит, результати якого будуть представлені суспільству. Впевнений, що ці відповіді мають бути не риторичними, а конкретними, вичерпними та аргументованими – як для громадян, так і для можливих майбутніх судових справ", – додав президент.