БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниHonghua надасть сервіс модернізації бурових установок Уралмаш 4Е УГВ за 36 млн грн

Honghua надасть сервіс модернізації бурових установок Уралмаш 4Е УГВ за 36 млн грн

31 березня 2021
 
ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна» (Honghua International Ukraine ) здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування» (УГВ) на замовлення послуг із сервісного обслуговування енергообладнання для модернізації бурових верстатів «Уралмаш 4Е» вартістю 36,4 млн грн(з ПДВ). Про це повідомляється минулого тижня, в системі Prozorro, а також в наших періодичних виданнях ExPro Gas&Oil Daily Procurement та  ExPro Gas&Oil Weekly.
 
Кінцевий строк надання послуг 31 грудня 2022р. Аукціон проходив за участю однієї компанії за відсутності конкуренції та наявної альтернативи.
 
Застосування нестандартної, переговорної процедури закупівлі в компанії обгунтували тим, що за договором підприсаним у червні 2018р з материнською компанією «Хунхуа Інтернешнл Україна» - Sichuan Honghua Petroleum Equipment на поставку 16 комплектів енергообладнання для модернізації бурових верстатів «Уралмаш 4Е», обовязковою умовою було створення сервісного центру на території України, для обслуговування зазначених бурових верстатів.
 
Крім того, з метою введення в експлуатацію обладнання та забезпечення його експлуатації БУ «Укрбургаз» і ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна» уклали ще 2 договори (у 2019 і 2020рр), за якими було введено в есплуатацію 11 комплектів обладнання.
 
Відзначимо, сервісний центр ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна» є єдиний в Україні, який авторизований центром виробника верстатів. У 2021р китайська компанія введе в експлуатацію 4 комплекти енергообладнання для модернізації  бурових верстатів «Уралмаш 4Е» при бурінні свердловин: №100 Спепного ГКР, №1 Марченківської площі, № 364 Яблунівського НГКР,  №1 Північно-Степної площі.
 
Довідка ExPro
 
Honghua International Ukraine (керівник: Чен Синь, підписант: Ольга Красовська; засновник: Sichuan Honghua Petroleum Equipment (Китай)) постачальник бурового обладнання, в Україні представлений компанією ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна».