БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Такром Україна» і «Сервіс Ойл» проведуть 80 операцій з ГРП на свердловинах УГВ за 266 млн грн

«Такром Україна» і «Сервіс Ойл» проведуть 80 операцій з ГРП на свердловинах УГВ за 266 млн грн

20 квітня 2021
 
ТОВ «Такром Україна» (Румунія) і ТОВ «Сервіс Ойл» (Білорусь) здобули перемогу у 2 тендерах АТ «Укргазвидобування»(УГВ) на замовлення послуг з гідророзривів пластів (ГРП) на своїх родовищах сукупною вартістю понад 266 млн грн (з ПБВ). Про це повідомляється в системі Prozorro.
 
За повідомленням, УГВ успішно провело наступні тендери:
 
 Надання послуг з ГРП на родовищах УГВ обсягом 30 свердловино-операцій, в якому перемогу здобула «Такром Україна» з ціновою пропозицією 100,05 млн грн Очікуваний період надання послуг орієнтовно з 15 квітня 2021р по 15 січня 2022р.
 Надання послуг з ГРП на родовищах УГВ обсягом 50 свердловино-операцій, в якому перемогу здобула «Сервіс Ойл» з ціновою пропозицією 166,23 млн грн.
Очікуваний період надання послуг орієнтовно з 30 березня 2021р по 30 березня 2022р. В аукціонах обох тендерів брали участь зазначені вище компанії-переможці : ТОВ «Такром Україна» і ТОВ «Сервіс Ойл», а також ТОВ «Бурісма Сервіс» - пропозиції якої були менш економічно-вигідні.
 
Нагадаєм, наведені тендери були оголошені 26 січня 2021р. За даними технічних завдань обох тендерів, більшість родовищ в яких передбачені операції з ГРП розташовані в східній частині України недалеко від міста Полтава. Глибина свердловин претендентів коливається від 1000 до 5700 м, а температурні показники - від 30 °С до 140 °С.
 
Довідка EхPro:
 
ТОВ «Сервіс Ойл» - дочірнє підприємство РУП «ПО «Белоруснефть» в Україні, засноване в 2012р. Компанія здійснює наступні види діяльності: капітальний і поточний ремонт нафтових і газових свердловин, буріння свердловин, проектування і розробка нафтогазових родовищ, сейсморозвідувальні роботи 2D и 3D, обробка і інтерпретація сейсмічних даних, колтюбінгові послуги. Директор: Сергій Кравченко.
 
ТОВ «Такром Україна» (керівник: Олександр Січнава, засновники: Андрій Мельник, Михайло Устянник, Хеннінг Бартельс (Німеччина) через Tacrom Drilling SRL (Румунія)) – представник румунської сервісної нафтогазової компанії Tacrom Drilling, яка надає сервісні і бурові послуги в багатьох країнах світу, та в свою чергу входить до міжнародної групи компаній KATT GmbH.