БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Укргазвидобування» планує розробку та видобування на Юліївському родовищі

«Укргазвидобування» планує розробку та видобування на Юліївському родовищі

7 червня 2021
 
АТ «Укргазвидобування» планує видобування вуглеводнів на недавно придбаному Юлівському родовищі (Золочівський блок) у Харківській області. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД 1 червня.
 
З планової діяльності, відомо, що метод розробки родовища – на виснаження, режим – газовий. Кінцева продукція – підготовлений до споживання природний газ та конденсат. Роботи на родовищі здійснюватиме – філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування».
 
На сьогодні на території Золочівського блоку Юліївського родовища загальний фонд складає 6 свердловин, з них 3 пошукові, 2 розвідувальні та 1 експлуатаційна.
 
Промислова газоносність у межах Золочівського блоку встановлена у наступних горизонтах: С-4в, В-16, В-19, В-19н, В-20, В-25-26 Юліївське родовище було відкрите у 1987 році, введене у розробку з 1999р. У геологічній будові Золочівського блоку приймають участь докембрійські, кам’яновугільні, пермські, тріасові, юрські, крейдяні, палеогенові та неоген-четвертинні відклади.
 
Нагадаємо 21 квітня 2021р «Укргазвидобування» здобуло перемогу в електронному аукціоні Держгеонадр з продажу Юліївського родовища, вартістю 120,6 млн грн (при стартовій 58,7 млн грн).
 


<< повернутись