БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Гео-Надра-Інвест» планує буріння 8-ми свердловин на Грабинській площі

«Гео-Надра-Інвест» планує буріння 8-ми свердловин на Грабинській площі

22 червня 2021
 
ТОВ «Гео-Надра-Інвест» планує спорудження 8-ми свердловин в межах Грабинської площі (Львівська область). Про це повідомляється в реєстрі ОВД 3 червня 2021р.
 
Для спорудження зазначених свердловин до 1500м, передбачено використання верстату з дизельним або електричним приводом потужністю 900 кВт. Спосіб буріння – роторний, кріплення ствола свердловин буде здійснюватися високогерметичними обсадними трубами.
 
Також при отриманні промислових припливів газу планується облаштування свердловин, яке включає застосування типовою схемою обв’язки устя свердловин та прокладання газопроводів-шлейфів.
 
В залежності від довжини газопроводу роботи по підключенню свердловин розраховані на термін до чотирьох місяців. У будівельних роботах буде задіяно від 10 до 15 одиниць техніки.
 
Очікуваний об’єм видобутку природного газу становить 20-40 тис куб м/добу.
 
Послуги щодо подання намірів до реєстру, підготовки звіту та отримання висновків з оцінки впливу на довкілля (ОВД) надала компанія ТОВ «Нордік-Буд».
 
Довідка ExPro
 
«Гео-Надра-Інвест» (керівник: Лариса Шевченко, підписант: Ігор Фурта, засновник: Зіновій Козицький), попередній бенефіціар компанії: Ярослав Кривошея). Основний вид діяльності компанії – це діяльність в сфері інжинірингу, геології та геодезії. Спецдозвіл №5005 на користування надрами Грабинської площі виданий компанії «Гео-Надра-Інвест» 14 червня 2019р, та внесено до нього зміни 4 червня 2020р.
 
ТОВ «Нордік-Буд» (керівник: Любомир Башинський, кінцевий бенефіціарний власник: Зиновій Козицький) – львівська компанія, що входить до активів групи «Західнадрасервіс» створена у 2005р для реалізації проектних та будівельно- монтажних робіт в нафтогазодобувній, нафтохімічній промисловості, енергетиці та інших галузях виробництва.