БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу на 10% у першому півріччі 2021р

«ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу на 10% у першому півріччі 2021р

12 липня 2021
 
Компанія «ДТЕК Нафтогаз» видобула понад 960 млн куб м газу за результатами першого півріччя 2021р, що на 10% більше, ніж за той самий період минулого року, повідомляє пресслужба.
 
 У 2021р компанія виконує програму буріння, капітальних ремонтів та інтенсифікації на базових родовищах у Полтавській області. Упродовж першого півріччя цього року «ДТЕК Нафтогаз» ввів у експлуатацію 2 нові свердловини, а також провів операції з капітального ремонту та інтенсифікації на 21 свердловині діючого фонду.
 
З метою оптимізації видобутку на Мачухському родовищі (Полтавська область) «ДТЕК Нафтогаз» реалізує крупний інфраструктурний проєкт із будівництва блочно-холодильної установки. Компанія завершить будівництво в четвертому кварталі цього року.
 
Також клмпанія уже приступила до проведення геологорозвідувальних і камеральних робіт на нових ділянках – Будищансько-Чутівській та Зінківській площах, які поповнили портфель активів компанії у 2020р.
 
«Завдяки системним інвестиціям та впровадженню інноваційних технологій ДТЕК Нафтогаз збільшує видобуток газу. Ми не на словах, а на ділі демонструємо свій внесок у досягнення енергетичної незалежності України, приростивши видобуток газу більше, ніж на 10% за результатами першого півріччя», – підкреслив Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз.
 
Довідка ExPro
 
ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Компанія збільшила видобуток у 2020р природного газу на 11%, до 1,84 млрд куб м, в порівнянні з 2019р, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. З 2013 р компанія збільшила видобуток газу більш ніж у 3 рази. Крім того, з травня 2021р «ДТЕК Нафтогаз» є найбільшою приватною компанією з видобутку рідких вуглеводнів, що складає понад 9 тис т на місяць.
 
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов. Генеральний директор ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» Ігор Щуров.