БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниCub Energy продала долю в «КУБ-Газ» за $10,6 млн

Cub Energy продала долю в «КУБ-Газ» за $10,6 млн

8 вересня 2021
 
Cub Energy Inc оголосила сьогодні про угоду зі своїм партнером про продаж 35 % відсотків у «КУБ-Газ». Прор це йдеться у повідомленні компанії.
Вартість угоди складає близько $10,6 млн. В тому числі, готівковкою $2,6 млн та погашення боргу близько $8 млн. 
Умови продажу були обговорені з партнером, і закриття угоди залежить від укладення сторонами остаточної угоди та отримання Компанією дозволу регулятора. 
Патрік Макграт, генеральний директор компанії Cub відзначив: «Засновник і колишній генеральний директор компанії Cub Energy Михайло Афендіков протягом 2000-х років побудував KUBGAS - одну з найбільших газовидобувних компаній в Україні. Компанія пишається своїм успіхом, але вона вирішила позбутися залишку власності в цьому активі. Продаж додасть готівку та зменшить 80% боргу Компанії. Продаж дозволяє Cub зосередитися на своїх активах в Захіній Україні де вона володіє 100% власності».
 
Нагадаємо, 30 квітня 2021р Cub Energy уклала угоду про купівлю -продаж своїх 50% акцій у CNG Holdings, який володіє ліцензією в межах Ужгородського родовища на Заході України. З огляду на це, компанія повинна була отримати €800 тис ($970тис) за 50% частку в CNG Holdings.
 
Довідка ExPro
Cub Energy Inc - це публічна компанія, акції якої котируються на фондовій біржі Торонто, з офісами в Х'юстоні (США) та Києві. Cub Energy володіла 9 ліцензіями на видобуток природного газу через свої дочірні компанії в Україні - ТОВ «Куб-Газ» (частка власності - 35%), «Тисагаз» (100%) та CNG (50%). Партнером компанії Cub з часткою 65% «Куб-Газу» є Burisma Group.