БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу за три квартали 2021р на 11% до 1,5 млрд куб м газу

«ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу за три квартали 2021р на 11% до 1,5 млрд куб м газу

12 жовтня 2021
Таких результатів досягли завдяки успішній реалізації програми буріння, капітальних ремонтів та інтенсифікації свердловин на родовищах у Полтавській області, зауважили в пресслужбі.
 
Зокрема відзначили, що 12 вересня «ДТЕК Нафтогаз» ввів у експлуатацію свердловину №58 Мачухського родовища. Свердловина глибиною 5360 м була пробурена за 97,5 діб, що є рекордним показником для України. Дебіт свердловини складає 300 тис куб м газу на добу. Загалом у 2021р компанія завершила буріння 4 свердловин.
 
Збільшення видобутку, а також рекордні строки буріння стали можливими завдяки використанню найсучаснішого обладнання, а також упровадженню новітніх технологій та сучасних технологічних рішень по всьому виробничому ланцюжку.
 
Генеральний директор «ДТЕК Нафтогаз» Ігор Щуров зазначив: «Завдяки системному впровадженню технологій «ДТЕК Нафтогаз» демонструє рекордну швидкість буріння свердловин та стабільно високі показники видобутку газу. Компанія залучає в Україну сучасні технології, чим сприяє розвитку всієї нафтогазової галузі України. Інвестиції в галузь є надважливим завданням для зміцнення енергетичної безпеки країни, тож бізнес розраховує на стабільність законодавства і на підтримку держави у вигляді стимулюючих механізмів».
 
Як повідомлялося раніше, компанія веде розробку двох родовищ, а також продовжує геологорозвідувальні та камеральні роботи ще на трьох ділянках у Полтавській області, у тому числі на Зінківській площі. На першому етапі інвестиції в розвідувальні роботі по Зінківській площі складуть більше 1 млрд грн.
 
Нагадаємо, у вересні «ДТЕК Нафтогаз» завершив будівництво блочної холодильної установки (БХУ) із випередженням термінів. Завдяки введенню в експлуатацію холодильного обладнання, ДТЕК Нафтогаз уже до кінця 2021 року отримає додатково майже 20 млн кубометрів газу і збільшить річний видобуток газу у порівнянні з показниками минулого року.