БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУряд схвалив умови УРП-проектів з ЕР Ukraine на розробку Грунівської та Охтирської ділянки

Уряд схвалив умови УРП-проектів з ЕР Ukraine на розробку Грунівської та Охтирської ділянки

8 листопада 2021
Кабінет міністрів України затвердив умови двох угод про розподіл продукції (УРП) у межах Грунівської та Охтирської нафтогазових ділянок з ЕР Ukraine B.V., які розташовані в трьох областях на сході України (Сумській, Полтавській та Харківській). Про це повідомляється у відповідних розпорядженнях (№1405-р та №1406 ) на Урядовому порталі 5 листопада.
 
Згідно зазначених розпоряджень, уповноважений на підписання УРП – перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, уповноважений орган з реалізації угод – Державна служба геології та надр.
 
Відзначимо, поки що не оприлюднено розпорядження про підписання УРП з York Energy по Ічнянській ділянці, конкурс щодо якої був проведений одночасно з зазначеними вище ділянками.
 
Нагадаємо, конкурси щодо Грунівської, Охтирської, Ічнянської нафтогазових ділянок були оголошені в серпні 2019р. А 1 квітня 2020р оголосили переможців.
 
Довідка
 
Словацька Nafta з холдингу EPH володіє 10% EP Ukraine, ще одній дочірній структурі EPH - ЕР Power Europe - належить 90% EP Ukraine.
 
Energetický a průmyslový holding a.s (EPH) – одна з найбільших центральноєвропейських енергетичних груп, яка володіє та управляє активами в Чехії, Словацькій Республіці, Німеччині, Італії, Великобританії, Франції, Угорщині та Польщі. Активи групи в 2018р оцінювались у 13,3 млрд євро, дохід склав 7 млрд євро, а EBITDA - 1,9 млрд євро. Чеський бізнесмен Даніель Кржетінскій володіє 94% EPH.
 
Компанія York Energy є філією американської нафтогазової компанії Alpha Energy, зареєстрованої у Великій Британії.