БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниУкрнафта ввела в експлуатацію свердловину №103 Верхньомасловецького родовища з дебітом 29 тонн на добу

Укрнафта ввела в експлуатацію свердловину №103 Верхньомасловецького родовища з дебітом 29 тонн на добу

2 грудня 2021
ПАТ «Укрнафта» завершила спорудження нафтової свердловини на Верхньомасловецькому родовищі у Сколівському районі Львівської області, повідомляє пресслужба.
 
В процесі буріння були виконані основні геологічні завдання: розкриті цільові горизонти, проведено відбір керну, здійснено випробування пластів на кабелі та виконано комплекс ГДС (геофізичних досліджень свердловин).
 
Фахівцям «Укрнафта» вдалося скоротити терміни робіт на 11 діб. Роботи були розпочаті 14 вересня 2021 року, а вже 26 жовтня свердловина була закінчена бурінням.
 
Наразі об'єкт вже введено в експлуатацію. Свердловина №103 виправдала очікування – її добова продуктивність складає 29 тон нафти. Фактична глибина розвідувальної похило-скерованої свердловини становить 1455 м із відходом від вертикалі 570 м, максимальний зенітний кут – 38°.
 
Як зазначили в компанії, до спорудження свердловини залучили ряд сервісних компаній, серед яких:
 
• «Везерфорд Україна» з сервісом похило-скерованого буріння;
• «Сілур Пласт» - послуги з геолого-технологічних досліджень (ГТД);
• Schlumberger - долотний сервіс та сервіс бурових розчинів;
• ДП «Ньютек Юкрейн» - сервіс по відбору керну;
• Компанія «Булат» - постачальник МСЦ муфти ступінчастого цементування.
Верхньомасловецьке нафтове родовище відкрито у 2001 році пошуковою свердловиною №1. Родовище розташоване у Львівській області, на висоті 800 метрів над рівнем моря. Це єдине на Прикарпатті родовище відкрите у 21 столітті.