БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Горизонти» придбало Тинівське газове родовище на онлайн-аукціоні за 27 млн грн

«Горизонти» придбало Тинівське газове родовище на онлайн-аукціоні за 27 млн грн

10 грудня 2021
 
ТОВ «Горизонти» придбала на онлайн-аукціоні Державної служби геології та надр України спеціальний дозвіл на користування надрами Тинівського газового родовища, яке розташоване на території Дрогобицького та Самбірського районів Львівщини.
 
Держгеонадра 7 грудня провела аукціон з продажу спеціального дозволу на користування Тинівським родовищем (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м; від 650 м – без обмеження у глибині (за виключенням Грушівського родовища), що розташоване на території Дрогобицького та Самбірського районів – за 13 км від Дрогобича.
 
Відзначимо продаж спецдозволу відбувся у формі «голландського аукціону», коли ціна автоматично знижується, аж поки хтось з учасників це зниження не зупинить. ТОВ «Горизонти» запропонувало ціну у 15 млн грн, при стартовій початковій ціні продажу 107,8 млн грн (попередній аукціон не відбувся). Внаслідок конкуренції з ТОВ «Ексінтех» ціна лоту зросла до 27 млн грн. Переможцем стала компанія «Горизонти». Родовище займає площу понад 58 кв км.
 
За попередніми даними державного балансу запасів корисних копалин, на цій ділянці поклади природного газу становлять близько 4 млрд куб м.
 
Нагадаємо, у жовтні цього року ТОВ «Горизонти» також перемогло у аукціоні Держгеонадр щодо надання спеціального дозволу на користування надрами Жуківської площі (Полтавська область) з пропозицією понад 90 млн грн.