БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниПричорноморське ДРГП виставили на приватизацію

Причорноморське ДРГП виставили на приватизацію

15 грудня 2021
 
Єдиний майновий комплекс  Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства (ПричорноморДРГП) включили до переліку обʼєктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021р.
 
Про це повідомляє NADRA.info із посиланням на Наказ №2085 від 23 листопада.2021 за підписом Голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка.
 
Лот опубліковано в електронній системі Прозорро.Продажі 29 листопада 2021. Наразі дата аукціону невідома.
 
Об’єкт складається з комплексу будівель та споруд, розташованих у м. Одеса, м.Білгород-Дністровський, м.Херсон, Миколаївській області загальною площею понад 10 200 кв м. Водночас, відсутня інформація про земельні ділянки та інше майно, яким володіє чи користується Причорномор ДРГП. Зокрема, не повідомляється, чи включать до ЄМК науково-дослідні судна: бурове «Діорит» і геофізичне «Іскатєль».
 
В інтернет виданні нагадали, ПричорноморДРГП було передано на приватизацію рішенням Кабінету Міністрів України у серпні 2020 р. Тоді ж було вирішено роздержавити Український державний геологорозвідувальний інститут «УкрДГРІ», Східне державне регіональне геологічне підприємство і Державне підприємство “Бурштин України”. В липні 2021 р Рада національної безпеки та оборони вивела з-під приватизації УкрДГРІ. ПричорноморДРГП було остаточно передано під управління Фонду державного майна України наприкінці вересня 2021 р.
 
«ПричорноморДРГП є єдиним підприємством в Україні, яке виконує морські геофізичні пошукові роботи з виявлення об’єктів, перспективних на нафту і газ, а також геологознімальні роботи з геолого-екологічними дослідженнями шельфу, які включають буріння з борту НДС “Діорит” картувальних свердловин глибиною до 100 м при глибині моря 100 м, донний пробовідбір і комплекс геофізичних методів. Морські геофізичні дослідження проводяться за допомогою НДС “Іскатєль” фахівцями високої кваліфікації. Усі відомі родовища вуглеводнів Українського сектору Чорного моря та більшість родовищ Азовського моря виявлено за даними наших робіт» – йдеться в довідці на сайті ДНВП «Геоінформ України».