БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Еско-Північ» успішно завершила буріння та ввела в експлуатацію 2 свердловини

«Еско-Північ» успішно завершила буріння та ввела в експлуатацію 2 свердловини

24 грудня 2021

 

 

ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» звершила буріння та ввела в експлуатацію свердловину №1 на Клубанівсько-Зубренківському родовищі та свердловину №48 на Карайкозівському родовищі у Харківській області. 

 

Глибина свердловини №1 становить 6100 м, а глибина свердловини №48 —5980 м. Свердловина №48 на Карайкозівському родовищі спроєктована за новою технологією, яка дозволяє видобувати вуглеводні відразу з двох продуктивних горизонтів. Це п’ята свердловина компанії, спроєктована за такою технологією, відзначили в компанії.

 

За даними звітів з реєстру ОВД, свердловина №1 Клубанівсько-Зубренківського родовища була пробурена за допомогою бурового верстату типу «Drillmec 3000HP» вантажопідйомністю 450т, та очікуваний дебіт газу становив  300-350 тис куб м/добу. Щодо буріння свердловини №48 на Карайкозівському родовищі, то воно здійснювалося за допомогою бурового верстату виробництва Service King Manufacturing(США) - SK 2000 з вантажопідйомністю 500 тонн, очікуваний дебіт тут складав 200 тис куб м/добу газу та 50 тис куб м /добу конденсату.

 

Крім будівництва нових свердловин, компанія активно розбудовує інфраструктуру резервуарів для зберігання конденсату. У грудні завершено будівництво та введено в екплуатацію на Карайкозівському КПГ четвертий резервуар об’ємом 700 куб м. Відтак за останній рік власний резервуарний «парк» компанії збільшився в 1,5 раза — до 3000 куб м.

 

Тарас Бурдейний, Генеральний директор «Еско-Північ» пояснює таку необхідність значним збільшенням фонду нових свердловин та підвищенням ефективності тих свердловин, які вже експлуатуються.

 

«Оперуючи власними резервуарним «парком», наша компанія стає більш незалежною від ресурсних перепадів на ринку й здатна своєчасно та в повному обсязі виконувати свої зобов’язання перед споживачами», — зазначає Тарас Бурдейний.

 

За даними звітів з реєстру ОВД, свердловина №1 Клубанівсько-Зубренківського родовища була пробурена за допомогою бурового верстату типу «Drillmec 3000HP» вантажопідйомністю 450т, та очікуваний дебіт газу становив  300-350 тис куб м/добу. Щодо буріння свердловини №48 на Карайкозівському родовищі, то воно здійснювалося за допомогою бурового верстату виробництва Service King Manufacturing(США) - SK 2000 з вантажопідйомністю 500 тонн, очікуваний дебіт тут складав 200 тис куб м/добу газу та 50 тис куб м /добу конденсату.