БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниВіктор Пінчук викупив у Vitol 50% Geo Alliance Group

Віктор Пінчук викупив у Vitol 50% Geo Alliance Group

4 січня 2022
 
Geo Alliance Group Limited, що належить компаніям підконтрольним бізнесмену Віктору Пінчуку, завершила угоду з купівлі 50% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited у компанії Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії міжнародного трейдера Vitol. Про це ExPro повідомили в компанії Geo Alliance.
 
За результатами угоди Віктор Пінчук (через Geo Alliance Group) став власником 100% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited.
 
Сума угоди не повідомляється, деталі угоди обмежені договором про конфіденційність.
 
«Ми вдячні за міцні робочі стосунки, що були у нас з українським партнером впродовж останніх дев’яти років. Бажаємо Geo Alliance Group успіхів у майбутньому», - сказав представник групи Vitol Джонатан Марш.
 
«Впродовж усіх 9 років наше партнерство з Vitol було результативним та конструктивним. Ми вдячні партнеру за підтримку та внесок у розвиток Geo Alliance Group», - сказав представник Geo Alliance Михайло Білостоцький.
 
Довідка ExPro
 
Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited - холдингова компанія групи компаній, що працюють нафтогазовому секторі України з 2004р. GEO ALLIANCE GROUP є однією з провідних приватних компаній з видобутку газу та газового конденсату, а також виробником скрапленого вуглеводневого газу (LPG) в Україні.
 
Видобуток природного газу Geo-Alliance у 2020р склав 203 млн куб м, газового конденсату 28,8 тис т.
 
Arawak Energy Ukraine B.V. – дочірня компанія групи Vitol, найбільшого у світі незалежного трейдера енергоносіїв.
 
У серпні 2012р АМКУ дозволив Arawak Energy Ukraine B.V. придбати більше 25% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited. У травні 2017р Vitol збільшила свою частку до 50%.