БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини«Східний геологічний союз» планує буріння двох свердловин глибиною 6300м на Кошевойському родовищі

«Східний геологічний союз» планує буріння двох свердловин глибиною 6300м на Кошевойському родовищі

18 января 2022
ТОВ «Східний геологічний союз» (яка входить до групи Geo Alliance) планує буріння та облаштування свердловин №8,9 на Кошевойському родовищі. Про це повідомлялося минулого тижня в реєстрі ОВД.
 
За даними ОВД планується буріння похило-скерованих розвідувальних  свердловин № 8 та №9 Кошевойського родовища з проектною глибиною по вертикалі – 6300 (+500) м і по стовбуру 6434 (+500) м.
 
Також, у складі планованої діяльності на зазначених свердловинах передбачений виклик припливу вуглеводнів (перфорація), освоєння, випробування (дослідження), обв’язка свердловин, спостереження за свердловинами, підключення пробурених свердловин до існуючого шлейфу підключення свердловини № 107-біс Кошевойського родовища до установки підготовки газу.
 
Буріння та випробування свердловин проводитиметься із застосуванням бурової установки  з верхнім приводом. Зокрема передбачається застосування, вільного на момент буріння, одного з чотирьох альтернативних варіантів бурових установок (National 110 UE, ZJ70/4500J, ZJ 70, SL 2500-AC-W-500T, або аналогів), які були обрані в залежності від технологічних та геологічних особливостей буріння свердловин та найбільш підходять для здійснення планованої діяльності.
 
Буріння свердловин буде відбуватися частково безамбарним методом, при якому збір бурового шламу після використання розчину на вуглеводневій основі буде здійснюватися у спеціальні біг-беги.
 
Нагадаємо, на початку цього року Geo Alliance Group Limited, що належить компаніям підконтрольним бізнесмену Віктору Пінчуку, завершила угоду з купівлі 50% акцій Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited у компанії Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії міжнародного трейдера Vitol.
 
Довідка ExPro
 
«Гео Альянс» - група компаній, що є однією з найбільших у секторі видобування газу та газового конденсату. В групу входять 19 юридичних осіб, найбільшими з яких є ПрАТ «Природні ресурси» і ТОВ «Східний геологічний союз».