БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини"Укргазвидобування" запустило 14 дотискних компресорних станцій

"Укргазвидобування" запустило 14 дотискних компресорних станцій

17.07.2023

Запуск 14 малогабаритних дотискних компресорних станцій АТ "Укргазвидобування" відбувся у січні-червні 2023 року і це перевищило показник за весь попередній рік.

"Щоб видобувати більше газу із свердловин низькодебітного фонду, ми облаштовуємо видобувні об’єкти орендними малогабаритними дотискувальними компресорними станціями (МДКС)", – повідомляється у Facebook компанії.

В "Укргазвидобуванні" додали, що завдання МДКС – оптимізувати тиск у системі збору та транспортування газу, що допомагає підняти на поверхню додаткові кубометри газу.

Крім того, у компаніїї вказали, що цього року з допомогою орендних МДКС планується отримати додатково майже 100 млн куб. м газу, що сприятиме досягненю основної мети компаніїї щодо повного забезпечення України власним газом у наступний опалювальний сезон.

Як повідомляла "Українська енергетика", "Укргазвидобування", 100% акцій якого належать НАК "Нафтогаз України", у 2022 році видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021 року.