БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниМаксим Квасоля замінить Людмилу Кучменко на посаді керівника Geo Alliance Group

Максим Квасоля замінить Людмилу Кучменко на посаді керівника Geo Alliance Group

31.05.2024

Geo Alliance Group повідомляє про зміни у керівному складі Групи. Людмила Кучменко залишає посаду керівника Групи компаній «Гео Альянс» та переходить на інші проєкти компаній Eastone та «Інтерпайп». Разом з тим, вона залишається у Раді директорів «Гео Альянс».

Людмила Кучменко пройшла більш ніж 20-річний шлях від фінансового фахівця до посади керівника Групи «Гео Альянс», яку вона обійняла у 2013р, невдовзі після початку стратегічного партнерства між «Гео Альянс» та Vitol.

Під керівництвом Кучменко, «Гео Альянс» увійшла до числа провідних приватних газовидобувних компаній України, розширила портфель активів шляхом підписання УРП по Софіївській нафтогазовій ділянці та зарекомендував себе не тільки як ефективний та прибутковий, а й соціально відповідальний та транспарентний бізнес.

Новим керівником Групи «Гео Альянс» призначено Максима Квасолю, який з 2014р обіймав посаду Фінансового директора «Гео Альянс», а до цього більше 12 років займав посади у сфері фінансів у компаніях «Інтерпайп» та Eastone.

«Гео Альянс» - група компаній, що є однією з найбільших у секторі видобування газу та газового конденсату. В групу входять 19 юридичних осіб, найбільшими з яких є ПрАТ «Природні ресурси» і ТОВ «Східний геологічний союз». Партнерство між «Гео Альянс» та Vitol було завершено у 2021р.

За оцінками ExPro, «Гео Альянс» входить у Топ-10 найбільших приватних видобувних компаній України. Група компаній у 2023р видобула близько 125 млн куб м природного газу.