БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовини"Укргазвидобування" отримало 7 нових ліцензій на видобуток вуглеводнів

"Укргазвидобування" отримало 7 нових ліцензій на видобуток вуглеводнів

02 серпня 2016
Комісія з питань надрокористування 1 серпня прийняла рішення видати ПАТ "Укргазвидобування" сім нових ліцензій на видобуток вуглеводнів. Про це йдеться в сообщаеніі Державної служби геології та надр України, передає "Інтерфакс-Україна". За її даними, в цілому комісія прийняла рішення по 24 питань щодо надання спецдозволів. Зокрема, продовжено термін дії 15 спецдозволів на користування надрами, в тому числі чотири ліцензії продовжено "Укргазвидобування", ще одна - ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".
 
Крім цього, прийнято близько 25 рішень щодо переоформлення спеціальних дозволів на користування надрами. В основному це стосується зміни юридичної адреси. Комісія також прийняла близько 90 рішень про внесення змін до спецдозволів на користування надрами.
 
До складу комісії входять представники Кабміну, Держгеонадр, Мінприроди, Гокоміссіі по запасам, НАН України, "Геоінформ Україи" і ін. "Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу.
 
 
02 серпня 2016
"Економічна правда"