БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниІнтенсифікація газовидобутку в Україні можлива лише за умов залучення інвестора — Р.Сторожев

Інтенсифікація газовидобутку в Україні можлива лише за умов залучення інвестора — Р.Сторожев

20 жовтня 2016
Залучення інвестора у газовидобуток — це необхідність сьогодення, адже Україна не має достатньо коштів для розробки нових родовищ. Більше того, існує нагальна необхідність привести весь газовий сектор до ринкової взаємодії. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив президент Асоціації “Надрокористувачі України” Роман Сторожев.
 
“Держава не має достатньо коштів для розробки нових родовищ та інтенсифікації видобутку на тих, де вже ведеться видобуток. Тому залучення інвестора у газовидобуток — це необхідність сьогодення”, — сказав він. Коментуючи можливість приватизації газових об’єктів в Україні, експерт зазначив: “спочатку необхідно розмежувати стратегічно важливі, які не можуть бути приватизовані. Щодо інших об’єктів — необхідно проаналізувати, чи є необхідність залучення інвестора, чи є необхідність залишати у власності держави певний пакет акцій. І владі проводити приватизацію через прозорі механізми”.
 
Нагадаємо, як повідомляв УНН, за словами І.Плачкова, Україна ще ніколи не була такою енергетично залежною. Також нагадаємо, за оцінками експертів, обіцяна реформа “Нафтогазу” поки що реалізувалася лише в частині підняття тарифів. Сам же “Нафтогаз”, попри вимоги Третього енергопакету, всіляко намагається зберегти свої широкі повноваження та контроль над дочірніми підприємствами.
 
 
 
20 жовтня 2016
УНН