Торги стартували з 5 016 960 грн – це 50% від початкової вартості першого аукціону, який не відбувся 24.09.2024.
Новини - Сторінка 3
Група компаній NEQSOL Holding, власником якої є азербайджанець Насіб Гасанов, працює у сферах енергетики, телекомунікацій, будівництва та високих технологій. В Україні NEQSOL відомий перш за все як власник одного з найбільших операторів мобільного зв'язку "Vodafone Україна". Нещодавно компанія придбала ще один великий актив — Об'єднану гірничо-хімічну компанію, чим здивувала діючих гравців титанового ринку. Фонду держмайна вдалося продати ОГХК аж з четвертої спроби, при цьому NEQSOL Holding став єдиним учасником конкурсу з приватизації.
Врегулювання цього питання також підвищить статус України на міжнародній арені, адже наші природні ресурси можуть стати частиною «економічного щита» для гарантування безпеки країни.
Верховний Суд відмовився блокувати видобуток газу на Тинівському родовищі (власника Горизонти)
Цього року збори з продажу спецдозволів сягнули вже трьох мільярдів гривень. До того ж за час роботи е-торгів продано понад 500 спеціальних дозволів за майже шість мільярдів гривень
Власники мережі АЗС «БРСМ-Нафта» у квітні 2024 р. придбали газовидобувну компанію ТОВ «Газінвест» та бурову компанію ТОВ «Карпатська бурова компанія», про це йдеться у ExPro Gas&Oil Monthly. За даними системи YouControl, з квітня в обох компаніях змінилися кінцеві власники на тих, хто є засновниками групи БРСМ.
Компанії групи "Нафтогаз" за три квартали 2024 року видобули понад 11 млрд куб. м газу, що більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Про це повідомляє пресслужба компанії.
Відповідно до укладеної 20 липня 2023 року першої піврічної угоди між ЄБРР і ДНВП «Геоінформ України» було придбане необхідне технічне обладнання, програмне забезпечення та відскановано перших 6000 книг геологічних звітів і розміщено на інтерактивній мапі з англомовними метаданими про 125 об’єктів надрокористування, які мають стратегічне значення для сталого розвитку економіки й обороноздатності держави.
За січень-червень 2024 року промислове виробництво в Україні зросло, і серед лідерів за зростанням є видобувна галузь: + 9,3% (до аналогічного періоду 2023 року). Крім того, у І кварталі 2024 року на видобувну промисловість припало 30% прямих іноземних інвестицій (530 млн дол). До державного бюджету за січень-липень надійшло 30,779 млрд грн рентної плати за користування надрами.
Державна служба геології та надр України разом з командою Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів працюють над впровадженням галузевих реформ. Оцифрування послуг для впровадження принципів paperless та peopleless через електронні сервіси є пріоритетним напрямом.