БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA
ГоловнаМедіаНовиниКоболєв: газу в сховищах вистачить на зиму

Коболєв: газу в сховищах вистачить на зиму

03 листопада 2015
Україна не планує далі закачувати газ в ПСГ
 
Закачаного газу в підземні газові сховища вистачить для нормального проходження опалювального сезону в Україні. Про це сьогодні на брифінгу повідомив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передає кореспондент РБК-Україна. "Ми будемо купувати газ в тому обсязі, який буде необхідний. Зараз у нас в підземних сховищах знаходиться на 1 млрд куб. М газу більше, ніж знаходилося торік на ту ж дату. Відповідно, в цей сезон ми входимо з кардинально більш високим запасом, ніж було минулого року ", - сказав Коболєв.
 
За його словами, на даний момент Україна імпортує газ по російському і європейському напрямках.
 
"До кінця року закачувати газ ми більше не плануємо. Той запас газу, який є зараз в наших сховищах, ми вважаємо достатнім. Для проходження цієї зими ми цілком зможемо обійтися цим запасом, плюс обмежений обсяг імпорту як з російського, так і з європейської сторони ", - підкреслив Коболєв.
 
Він зазначив, що подальше закачування газу в ПСГ не планується. "Ми зараз почали відбір газу. Закачування подальшого сенсу не має, тому ми будемо брати зі сховищ і в разі необхідності докуповувати необхідне по імпорту", - додав Коболєв. За його словами, "Нафтогаз" до кінця року має намір купувати газ у "Газпрому" за ціною, встановленою на IV квартал.
 
Нагадаємо, у ПСГ на початок листопада накопичено 17,1 млрд. куб. м газу.
 
 
3 листопада 2015
РБК-Україна