БАГАТСТВО НАДР – СИЛА КРАЇНИ

 


UA EN
UA

Новини - Сторінка 11

20 березня 2022
Польська PGNiG може збільшити поставки газу до України
 
Польська компанія PGNiG може забезпечити додаткові поставки природного газу до України на фоні російського вторгнення, повідомив генеральний директор компанії Павел Маєвський.
 
20 березня 2022
«ВЕЛИКА ЧЕТВІРКА» НАФТОСЕРВІСНИХ КОМПАНІЙ ПОКИДАЄ РИНОК РОСІЇ

 

Усі нафтосервісні компанії «великої четвірки» (Halliburton, Schlumberger, Baker Hughes та Weatherford) оголосили про припинення нових інвестицій у російських нафтогазовий ринок.

18 березня 2022
ВИДОБУТОК ГАЗУ В УМОВАХ ВІЙНИ ПО НАФТОГАЗУ ЗБІЛЬШИВСЯ НА 1,5%

 

В умовах війни видобуток газу в НАК «Нафтогаз України» (АТ «Укргазвидобування») трохи впав у порівнянні з довоєнним періодом, але в порівнянні з аналогічним періодом минулого року він зріс на 1,5%. 

17 березня 2022
Рада збільшила ренту на видобуток газу на час війни з Росією - депутат
 
Новий закон (№7038-д) передбачає запровадження диференційованої рентної плати на видобуток газу залежно від його вартості.
16 березня 2022
Газовий хаб та ЗПГ
Нідерланди планують розширити потужності LNG терміналу Gate з 12 до 20 млрд куб м на рік.

 

Наразі Gate LNG працює на 100% своєї потужності, а місця для стоянки танкерів повністю заповнені на найближчі місяці. Такі заходи розглядаються у зв’язку із продовженням російської військової агресії проти України, задля зниження залежності країни від російського газу.

16 березня 2022
Баланс газу в Україні станом на 13 березня 2022

 

Видобуток природного газу в Україні - на рівні 50,7 млн куб м 13 березня. З них 36,5 млн куб м видобуває АТ «Укргазвидобування», а 14,2 млн куб м – решта компаній (ПАТ «Укрнафта» та приватні компанії).

10 березня 2022
Російські окупанти вторглися на окремі об’єкти ГТС України
 
ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) повідомляє про спроби російський військових та озброєних угруповань ЛНР потрапити на територію компресорних станцій Новопсков Луганської області, Куп’янськ Харківської області, а також здійснити втручання в роботу об’єктів ГТС.
 
10 березня 2022
Через війну в Україні повернули ПСО на ринку газу
 
Постанова набрала чинності з 1 березня 2022 року та діє протягом шести місяців після припинення або скасування воєнного стану
10 березня 2022
Газовий хаб та ЗПГ
Польща активізує закупівлю LNG з Катару та Нігерії для заміщення російського газу

 

Польща придбала уже другий LNG танкер з Нігерії цього місяця задля диверсифікації поставок та відмови від російського газу на фоні російського вторгнення в Україну.

8 березня 2022
США забороняють увесь імпорт нафти та природного газу з Росії

 

Сполучені Штати Америки вводять заборону на весь імпорт нафти та природного газу з Росії у рамках нового пакету санкцій у зв’язку з російським військовим вторгненням в Україну. Про це повідомив Президент США Джо Байден.