ЛігаБлоги
10 березня 2015
Левову частку доходів державного бюджету України формують видобувні компанії. Але непоінформованість суспільства про надходження від надрокористувачів та справедливому розподілі цих коштів часто призводить до того, що виникає недовіра до компаній, спотворення обсягів їх доходів. Завдяки імплементації стандарту EITI в першу чергу населення, а також бізнес та інвестори могли б спостерігати за платежами надрокористувачів державі і їх розподілом.
Інтерв’ю - Сторінка 4
15 січня 2015
Зниження залежності України від імпорту вуглеводнів неможливо без залучення великих приватних інвестицій в нафто- і газовидобування. Разом з тим, державна політика в галузі надрокористування все ще викликає багато нарікань з боку інвесторів. Діюча в країні система користування надрами не відповідає сучасним світовим тенденціям, а прийняті в ц.р. неринкові механізми регулювання відносин, зокрема, між постачальниками і споживачами природного газу, взагалі можуть призвести до зниження обсягів його видобутку.
"Термінал" № 47 (737) від 24 листопада 2014
Економічний і політичний колапс надзвичайно ускладнив діяльність компаній, які займаються видобутком і реалізацією такого цінного ресурсу, як газ. Однак український уряд вирішив внести в їх і без того несолодке життя свою лепту, прийнявши 7 листопада постанову №596, якою зобов'язав промислові, енерго- і теплогенеруючі підприємства перейти на закупівлю природного газу виключно у НАК «Нафтогаз України».
"ЛігаБлоги"
Серпень, 2014
У довгостроковій перспективі податкова політика України повинна стати максимально стабільною і економічно вмотивованою для забезпечення інвестиційної привабливості галузі. В умовах припинення поставок енергоресурсів (зокрема, природного газу) з боку РФ для України актуалізувалося питання збільшення власного газовидобутку і динамічний розвиток сировинного сектора економіки.
22 липня 2011
"Енергобізнес"
8 листопада 2011
"Українська енергетика"
21 лютого 2012
"Юридична газета"