Активні зміни на ринку нафтогазовидобутку: що Уряд зрбоив для того, щоб здобути енергонезалежність України?
Роман Сторожев, президент Асоціації Надрокористувачі України
Активні зміни на ринку нафтогазовидобутку: що Уряд зрбоив для того, щоб здобути енергонезалежність України?
Роман Сторожев, президент Асоціації Надрокористувачі України
01 березня 2016
"Обозреватель"
Нещодавно НАК "Нафтогаз України" і Міністерство енергетики та вугільної промисловості представили свої моделі реформування компанії. Варіанти Міненерговугілля і "Нафтогазу" різні, хоча обидва засновані на одній з трьох моделей, запропонованих Європейським енергетичним співтовариством в Третьому енергетичному пакеті. Що являють собою ці моделі?
«Термінал» №1 (795) від 4 січня 2016 р.
Буквально напередодні публікації цієї статті видобувна галузь отримала приємну новину: Верховна Рада України проголосувала за Законопроект №3688, в результаті чого були внесені зміни до Податкового кодексу України, в тому числі і в частині рентних платежів. Це стало найбільш довгоочікуваною подією для газодобувної галузі.
15.03.2015
http://eiti.org.ua/
25.02.2015
http://dombrowskiy.com/
Днями у Києві відбулося обговорення проекту закону «Про ринок природного газу». У заході взяли участь перший заступник голови комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, Олена Павленко — Діксі груп, Юлія Ковалів — НКРЕКП, Йоханес Баур — група підтримки України в Єврокомісії, Кароліна Чегір, експерт Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Віталій Радченко — Американська торгова палата, Роман Сторожев — Асоціація «Надрокористувачів України», Марія Яковлєва — Союз учасників лібералізації газового ринку, представники профільного міністерства, НАК «Нафтогаз України», асоціації «Газові трейдери України», експерти та народні депутати.
07 квітня 2015
Liga.Blogs
Левову частку доходів державного бюджету України формують видобувні компанії. Але непоінформованість суспільства про надходження від надрокористувачів та справедливому розподілі цих коштів часто призводить до того, що виникає недовіра до компаній, спотворення обсягів їх доходів. Завдяки імплементації стандарту EITI в першу чергу населення, а також бізнес та інвестори могли б спостерігати за платежами надрокористувачів державі і їх розподілом.